European Table Tennis Union
International Table Tennis Federation
האלופים הגדולים
אלופי ישראל - גברים
בוגרים עד-21 עד-18 עד-15 עד 13 עד-11 עד-9 עונה
 עמרי בן ארי מתן סימוןגל פרפל טל ישראלי  נתן סגל אורי אלמור בן ויינטראוב 2016-2017
 יניב שרוןאושר אשכנזי  מתן סימון זיןו יצחק טל ישראלי עידן טרוסמןאורי אלמור 2015-2016
 עמרי בן ארי איתמר אברמוב יונתן שוסטרמן זיו יצחק טל ישראלי שון ברקוטוב אין2014-2015 
 שמעון רבינוביץ` רון ברובר רוןן בורובר גל פרפל יניב קרמזין טל ישראלי עידן טרוסמן2013-2014 
גיא אלנסקי אלעד קופרברג איתמר אברמוב מתן סימון זיו יצחק יונתן דבח שון ברקוטוב 2012-2013
שמעון רבינוביץ מיכאל טאובר איתמר אברמוב מתן סימון רון דימנט שרון אלגואטי תום סידלר 2011-2012
עמרי בן ארי פבל טימונגורוד איתמר אברמוב רון בורובר מתן סימון יואב פריבס אליה זבולוני 2010-2011
איסק אברמוב בן ארי עמרי קופרברג אלעד אברמוב איתמר סמורודינסקי אריה חניק איתי יצחק זיו 2009-2010
דוידוביץ רון בן ארי עמרי טאובר מיכאל בשן אור מישוטין ליאור סימון מתן יואב פריבס 2008-2009
אברמוב איסק מן מתן טמנגורוד פבל סריקוב רפי בשן אור בילסון שרון סימון מתן 2007-2008
שרון יניב ויאולא אביתר בן ארי עמרי גלוזמן רומן טאובר מיכאל לוינסקי מישל בילסון שרון 2006-2007
שרון יניב   בן ארי עמרי כספי עמית גלוזמן רומן בשן אור בילסון שרון 2005-2006
פניאל אוהד   דמארי שי בן ארי עמרי לדרהנדלר אראל שוסטרוביץ נתן אברמוב איתמר 2004-2005
אברמוב איסק     בן ארי עמרי יאכילביץ יניב עמית שקד קופרברג אלעד 2003-2004
שרון יניב   ויאולא אביתר ריכטמן אמיר בן ארי עמרי לדרהנדלר אראל מיכאל איסחקוב 2002-2003
אלנסקי גיא   גינסברג שחר אלירן תמיר בוגן ניב בן ארי עמרי גבריאל סטסבסקי 2001-2002
שרון יניב   אלנסקי גיא דימה סרף ריכטמן אמיר אלכסנדר חודיקוב יאכילביץ יניב 2000-2001
שרון יניב   פניאל אוהד אלנסקי גיא יובל גרשון נועם סוקניק אלכסנדר חודיקוב 1999-2000
רבינוביץ שמעון   קלברס שמעון אלנסקי גיא דימה סרף ריכטמן אמיר אדם גולדמן 1998-1999
קלברס שמעון   קלברס שמעון פניאל אוהד אלנסקי גיא יובל גרשון ארתור לוין 1997-1998
אברמוב איסק   רבינוביץ שמעון ניתן מיטב פניאל אוהד     1996-1997
אברמוב איסק   רבינוביץ שמעון     גינסברג שחר ויאולא אביתר 1995-1996
אברמוב איסק           עמית 1994-1995
בוגן יוסי     שרון יניב       1993-1994
בוגן יוסי     שרון יניב       1992-1993
מיקי קידר       שרון יניב     1991-1992
בוריס רוזנברג   גדי דיולר   שרון יניב     1990-1991
גיא בסיס   גיא בסיס     שמעון קלברס רועי יחימוביץ 1989-1990
דרור פולק             1988-1989
בוגן יוסי             1987-1988
בוגן יוסי   איציק אברמוביץ         1986-1987
בוגן יוסי   שופרמינגר איציק אברמוביץ       1985-1986
בוגן יוסי   רן קוניק דני ענבר       1984-1985
דרור פולק       איציק אברמוביץ     1983-1984
בוגן יוסי             1982-1983
בוגן יוסי         איציק אברמוביץ   1981-1982
* שלום הגליל             1980-1981
דרור פולק             1979-1980
דרור פולק             1978-1979
דרור פולק             1977-1978
מנחם שטיין             1976-1977
דרור פולק             1975-1976
דרור פולק             1974-1975
מנחם שטיין             1973-1974
* יום הכיפורים             1972-1973
פאול פסטרנק             1971-1972
מנחם שטיין             1970-1971
צבי זכריאס             1969-1970
צבי זכריאס             1968-1969
פאול פסטרנק             1967-1968
יוסף ישועה             1966-1967
פאול פסטרנק             1965-1966
יוסף ישועה             1964-1965
יוסף ישועה             1963-1964
יוסף ישועה             1962-1963
חיים אדלשטיין             1961-1962
יוסף ישועה             1960-1961
יוסף ישועה             1959-1960
שמחה פינקלשטיין             1958-1959
יוסף ישועה             1957-1958
שמחה פינקלשטיין             1956-1957
שמחה פינקלשטיין             1955-1956
שמחה פינקלשטיין             1954-1955
שמחה פינקלשטיין             1953-1954
שמחה פינקלשטיין             1952-1953
 |  ראשי |  אודות האיגוד  |  חדשות  |  ליגות ותחרויות  |  נבחרות ישראל  |  אליפויות ישראל  |  לזכרם  |  נותני חסות  |  מגזין  |  ארכיון  |  צור קשר  |  מפת אתר  |  הוספה למועדפים  | 
איגוד טניס שולחן-בישראל- www.itta.co.il © כל הזכויות שמורות
איגוד טניס שולחן בישראל כתובת: רחוב שטרית 10, הדר יוסף, תל-אביב 69482 טלפון: 03-6442503 פקס: 03-6448501
  בניית אתרים לעסקים   אינטרדיל