European Table Tennis Union
International Table Tennis Federation
על גברים: פליאוף תחתון
סדרות הפליאוף התחתון נגד הירידה הסתיימו השבוע, 4 קבוצות הבטיחו לעצמן עוד עונה בליגת העל: הפועל ירושליים, מכבי בני הרצליה 2, מכבי שוהם והפועל טנ"ש ב"ש. 4 המפסידות ישחקו בסדרות ההישרדות כשהמפסידות ירדו ללאומית.

    

סדרות ההישרדות:
מ. ביה"ס לטנ"ש נתניה - הפועל גליל תחתון
מכבי בני הרצליה 1 - מכבי ת"א
 
סדרות הפליאוף התחתון:
 
מ. ביה"ס לטנ"ש נתניה - הפועל ירושלים 2:1
 אחת מסדרות הפליאוף הטובות והצמודות ביותר שהיו לנו. נתניה מהמקום החמישי במחוז צפון מול ירושלים מהמקום השמיני בדרום. שני המשחקים הראשונים הסתיימו ב3-4 כשכל קבוצה מנצחת בחוץ. במשחק השלישי והמכריע ניצחה ירושלים 4-2 ושרדה עוד עונה בליגת העל. נתניה יורדת לסדרות ההישרדות.
 
במפגש הראשון: יורי פורמן העלה את נתניה ליתרון 1-0 עם ניצחון 3-2 על שחר כרמון (4-, 8-, 3, 4, 9). בן סורקין גבר 2-3 על צחי פרום (5, 5-, 5, 9-, 6) והשווה ל1-1. אביב עמידור ניצח את עידו לוי 0-3 (4, 9, 5) והפך ל1-2 לזכות ירושלים. בזוגות יורי פורמן וצחי פרום ניצח 3-0 את בן סורקין ואביב עמידור (4, 7, 8) והשווה ל2-2. שחר כרמון העלה את ירושלים ליתרון 2-3 עם ניצחון על צחי פרום 1-3 (12, 5-, 8, 8). יורי פורמן ניצח את אביב עמידור 3-2 (7, 7, 9-, 8-, 9) והשווה ל3-3. במשחק הקובע בן סורקין ניצח את עידן לוי 3-0 (7, 6, 9).
 
במפגש השני: שחר כרמון ניצח 3-1 את סמי יצחק (4, 7, 9-, 4) והעלה את ירושלים ל1-0. יורי פורמן ניצח את בן סורקין 0-3 (2, 5, 7) והשווה ל1-1. אביב עמידור ניצח את צחי פרום 3-1 (6-, 10, 9, 5) והעלה את ירושלים ליתרון 2-1. בזוגות צחי פרום ויורי פורמן ניצחו 2-3 את שחר כרמון ואביב עמידור (11-, 5-, 7, 7, 12) והשוו ל2-2. יורי פורמן ניצח את שחר כרמון 0-3 (7, 10, 3) והעלה את נתניה ל2-3, אביב עמידור ניצח את סמי יצחק 3-0 (6, 6, 8) והשווה ל3-3. במשחק הקובע צחי פרום גבר על בן סורקין 2-3 (6-, 9, 4-, 8, 8).
 
במפגש השלישי: יורי פורמן ניצח את שחר כרמון 0-3 (1, 9, 8) והעלה את נתניה ל0-1, בן סורקין השווה ל1-1 עם ניצחון על צחי פרום 3-1 (10, 4, 11). אביב עמידור ניצח את עידן לוי 3-0 (10, 4, 11) והעלה את ירושלים ל2-1, בזוגות צחי פרום ויורי פורמן ניצחו את שחר כרמון ואביב עמידור 1-3 (6, 8, 11-, 11) והשוו ל2-2. בן סורקין ניצח את יורי פורמן 3-2 (9-, 10-, 11, 9, 8), שחר כרמון ניצח את עידן לוי 3-2 (5, 10, 8-, 10-, 8).
 
 
הפועל טנ"ש ב"ש - הפועל גליל תחתון 0:2
 ב"ש סיימו במקום השישי במחוז דרום עם 4 ניצחונות ו10 הפסדים, גליל במקום השביעי בצפון עם עם אותו מאזן. ב"ש ניצחה במשחק הראשון 4-1 ובשני 4-2 ושרדה עוד עונה בליגה.
 
במפגש הראשון:  פבל טמנוגורוד ניצח 3-1 את נדב רחמים (7-, 9, 5, 4) ו3-0 את ענבר צוק שגיא (5, 7, 5). ולדי פורמן ניצח 3-2 את שחר גלעד (7-, 3, 4, 6-, 10). בזוגות פבל ו-ולדי ניצחו את נדב ושחר 3-0 (8, 4, 7). ענבר צוק שגיא ניצח את מתן מן 1-3 (6, 10-, 6, 8).
 
במפגש השני: פבל טמנוגורוד ניצח 3-0 את שחר גילעד (6, 7, 9) והעלה את ב"ש ל1-0. ענבר צוק שגיא גבר 2-3 על מתן מן (7-, 8, 8, 8-, 7) ונדב רחמים ניצח את ולדי פורמן 0-3 (8, 8, 4) והעלו את גליל ליתרון 1-2.  בזוגות פבל ו-ולדי ניצחו ענבר ושחר 3-0 (8, 8, 5), פבל ניצח את ענבר 3-2 (7, 5-, 12, 9-, 9), ולדי ניצח את גלעד 3-2 (6-, 9, 6, 4-, 4).
 
 
 מכבי שוהם - מכבי בני הרצליה 1 0:2
 בני הרצליה מהמקום ה6 במחוז צפון עם 4 ניצחונות ו10 הפסדים, מול שוהם מהמקום ה7 במחוז דרום עם 3 ניצחונות ו11 הפסדים. שוהם רשמי שני ניצחונות 4-1 ונשארה עוד עונה בליגה.
 
במפגש הראשון: אופק פוני ניצח 3-2 את יוסי בוגן (6-, 7-, 5, 7, 7), עמרי טל ניצח 3-1 את ארז זכריה (5, 5, 9-, 5) ואת יוסי בוגן 3-2 (9, 5-, 6-, 11, 7), רון בורובר ניצח 3-2 את מתן עולי (8, 9, 14-, 12). הנקודה להרצליה בזוגות כשיניב בוגן ומתן עולי ניצחו 2-3 את עמרי טל ורון בורובר (13-, 8-, 5, 10, 9).
 
במפגש השני: עמרי טל ניצח את מתן עולי 3-2 (8, 10, 14- 5-, 6) ואת יוסי בוגן 3-1 (6, 6, 8-, 7), אופק פוני ניצח את יוסי בוגן 3-2 (10-, 8, 9-, 9, 10), רון בורובר ניצח את ארז זכריה 3-0 (12, 9, 8). מתן עולי ויניב בוגן ניצח בזוגות 1-3 את אופק פוני ועמרי טל (10, 7, 8-, 7) והביאו את הנקודה להרצליה. 
 
 
מכבי בני הרצליה 2 - מכבי ת"א 0:2
בני הרצליה מהמקום ה5 בדרום עם 6 ניצחונות ו8 הפסדים, ת"א במקום ה8 בצפון עם 2 ניצחונות ו12 הפסדים. הרצליה ניצחה פעמיים 4-0 ו4-1 ונשארה בליגה.
 
במפגש הראשון: מרינה קרבצ`נקו ניצחה את שחר גינסברג 3-2 (5, 10, 8-, 9-, 4), אבנר לוין ניצח את ניב בוגן 3-0 (9, 2, 6), יהודה דרור ניצח את יעקב בוגן 3-0 (7, 7, 6), בזוגות ניצחון לארז סלע ואבנר לוין על ניב בוגן ושחר גינסברג 3-0 (9, 8, 9).
 
במפגש השני: מרינה קרבצ`נקו ניצחה את שחר גינסברג 3-0 (3, 7, 8) ואת יעקב בוגן 3-0 (5, 2, 2), ארז סלע ניצח את יעקב בוגן 3-1 (8-, 4, 8, 4), אבנר לוין ניצח את ניב בוגן 3-1 (7-, 5, 4, 5). שחר גינסברג וניב בוגן ניצחו בזוגות את ארז סלע ואבנר לוין 1-3 (5, 9-, 10, 9) והביאו את הנקודה לת"א.

 |  ראשי |  אודות האיגוד  |  חדשות  |  ליגות ותחרויות  |  נבחרות ישראל  |  אליפויות ישראל  |  לזכרם  |  נותני חסות  |  מגזין  |  ארכיון  |  צור קשר  |  מפת אתר  |  הוספה למועדפים  | 
איגוד טניס שולחן-בישראל- www.itta.co.il © כל הזכויות שמורות
איגוד טניס שולחן בישראל כתובת: רחוב שטרית 10, הדר יוסף, תל-אביב 69482 טלפון: 03-6442503 פקס: 03-6448501
  בניית אתרים לעסקים   אינטרדיל