European Table Tennis Union
International Table Tennis Federation
על גברים: סדרות רבע הגמר
נקבעו העולות לחצי גמר אליפות המדינה: ק.ה. גבעתיים, הפועל נצרת עלית, מכבי רחובות ומכבי זיכרון יעקב רשמו כ"א ניצחון כפול בסדרת רבע הגמר. סדרות חצי הגמר יחלו ב14.3, המשחק השני ב21.3 והמשחק השלישי במידת הצורך ב23.3.

    

סדרות חצי הגמר:
 
 הפועל נצרת עלית - מכבי רחובות
ק.ה. גבעתיים - מכבי זיכרון יעקב
 
סדרות רבע הגמר:
 
 ק.ה. גבעתיים - הישגי כרמיאל 0:2
גבעתיים שסיימה ראשונה במחוז דרום עם 13 ניצחונות והפסד 1, מול כרמיאל שסיימה מקום 4 במחוז צפון עם 8 ניצחונות ו6 הפסדים. גבעתיים ניצחה 4:0 את שני המפגשים ועלתה לחצי הגמר.
 
במפגש הראשון: שמעון רבינוביץ` ניצחה 0-3 את גל פרפל (11, 7, 9), עמרי בן ארי ניצח 0-3 את יורי דימנט (7, 6, 6), מתן סימון ניצח 0-3 את רון דימנט (7, 6, 4), זוגות עמרי בן ארי ומתן סימון ניצח 0-3 את יורי דימנט וגל פרפל (7, 8, 9).
 
במפגש השני: שמעון רבינוביץ` ניצח את יורי דימנט 1-3 (7, 7-, 8, 5), עמרי בן ארי ניצח 0-3 את גל פרפל (8, 7, 8), זיו יצחק חזר מפיגור 2-0 וניצח 2-3 את דימה אברמנקו (10-, 9-, 4, 7, 4), בזוגות עמרי בן ארי ושמעון רבינוביץ` ניצחו 0-3 את יורי דימנט ודימה אברמנקו (5, 10, 11).
 
 
מכבי זיכרון יעקב - הפועל קריית אונו 0:2
זיכרון סיימה במקום השני במחוז צפון עם 11 ניצחונות ו3 הפסדים, נגד קריית אונו מהמקום השלישי בדרום עם 9 ניצחונות ו5 הפסדים. זיכרון מנצחת את שני המפגשים 4-1 ועולה לחצי הגמר.
 
במפגש הראשון: יונתן שוסטרמן ניצח את אדיר דניאל 3-2 (7-, 8-, 10, 7, 8), אביב בן ארי ניצח את אור בשן 3-2 (4, 3, 8-, 6-, 7), איתמר אברמוב עם הנקודה לקריית אונו ניצח את דור אורן 1-3 (3, 9-, 8, 6). בזוגות אביב בן ארי ויונתן שוסטרמן ניצחו 3-0 את איתמר אברמוב ואור בשן 3-0 (5, 6, 9), אביב בן ארי ניצח את אדיר דניאל 3-1 (5, 9, 10-, 11).
 
 
מכבי רחובות - הפועל חיפה 0:2
מכבי רחובות מהמקום השני במחוז דרום עם 13 ניצחונות והפסד 1, הפועל חיפה מהמקום השלישי במחוז צפון עם 10 ניצחונות ו4 הפסדים. רחובות ניצחה את 2 המשחקים, הראשון 4-1 והשני 4-0, ועלתה לחצי הגמר.
 
במפגש הראשון: יניב שרון ניצח את טל ישראל 3-0 (3, 14, 4), רונאל דוידוב ניצח את אדי ישראלי 3-0 (6, 3, 6), עידן אוגורצב ניצח את איסק אברמוב 1-3 (9, 8, 5-, 8) והביא את הנקודות לחיפה. בזוגות יניב שרון ורונאל דוידוב ניצחו 3-2 את טל ישראלי ועידן אוגורצב (4, 9-, 9, 5-, 5), רונאל דוידוב ניצח את טל ישראלי 3-2 (9-, 12, 4-, 4, 4).
 
במפגש השני: רונאל דוידוב ניצח 3-1 את עידן אוגורצב (8, 9-, 7, 11), יניב שרון ניצח את אדי ישראלי 3-0 (8, 2, 9), איסק אברמוב ניצח את טל ישראלי 3-1 (6, 2, 10-, 9), בזוגות יניב שרון ואיתמר אברמוב ניצחו 3-0 את אדי ישראלי ועידן אוגורצב (7, 3, 7).
 
 
 הפועל נצרת עלית - הפועל לוד 0:2
הפועל נצרת עלית מהמקום הראשון בצפון עם 12 ניצחונות ו2 הפסדים, מול הפועל לוד מהמקום הרביעי בדרום עם 7 ניצחונות ו7 הפסדים. נצרת עלית ניצחה את שני המשחקים 4-1 ועלתה לחצי הגמר.
 
במפגש הראשון: אוהד פניאל ניצח את בנצי בלנק 3-1 (7, 8, 10-, 7), רון דוידוביץ ניצח את שמעון קלברס 3-1 (5, 8-, 6, 8), איציק אברמוביץ הביא את הנקודה ל-לוד עם ניצחון 1-3 על אביתר ויאולא (5, 10, 7-, 10). בזוגות רון דוידוביץ ואוהד פניאל ניצחו 3-1 את שמעון קלברס ואיציק אברמוביץ (6, 9-, 6, 8), רון דוידוביץ ניצח את בנצי בלנק 3-0 (4, 8, 6).
 
במפגש השני: רון דוידוביץ ניצח את בנצי בלנק 0-3 (7, 8, 3), אוהד פניאל ניצח את איציק אברמוביץ 0-3 (7, 8, 2), שמעון קלברס ניצח אדר שקד 3-2 והביא את הנקודה ל-לוד. בזוגות רון דוידוביץ ואוהד פניאל ניצחו את איציק אברמוביץ ושמעון קלברס 1-3 (9, 11-, 11, 8), רון דוידוביץ ניצח את אציק אברמוביץ 1-3 (10-, 10, 7, 12).
 

 |  ראשי |  אודות האיגוד  |  חדשות  |  ליגות ותחרויות  |  נבחרות ישראל  |  אליפויות ישראל  |  לזכרם  |  נותני חסות  |  מגזין  |  ארכיון  |  צור קשר  |  מפת אתר  |  הוספה למועדפים  | 
איגוד טניס שולחן-בישראל- www.itta.co.il © כל הזכויות שמורות
איגוד טניס שולחן בישראל כתובת: רחוב שטרית 10, הדר יוסף, תל-אביב 69482 טלפון: 03-6442503 פקס: 03-6448501
  בניית אתרים לעסקים   אינטרדיל