European Table Tennis Union
International Table Tennis Federation
אליפות אירופה לנוער - סיכום המשלחת הישראלית
אליפות אירופה לנוער הגיעה לסיומה עם כמה הישגים יפים. סיכום המשחקים והשלבים אליהם הגיעו הישראלים באליפות.

    

 סיכום לפי שלבים
 
הודחו בשלב רבע הגמר:
  מתן סימון ואביב בן ארי (זוגות נוער)
 
הודחו בשלב 1/32
מתן סימון (יחידים נוער)
יניב קרמזין ובת זוג אוקראינית (זוגות מעורבים קדטים)
 
 הודחו בשלב 1/64
אביב בן ארי (יחידים נוער)
יניב קרמזין (יחידים קדטים)
ויטל קרלין וזיו יצחק (זוגות מעורבים קדטים)
יוני שוסטרמן ושותף אוקראיני (זוגות נוער)
חני פלדמן ושותפה רוסיה (זוגות נערות)
טל טילקין וטל ישראלי (זוגות קדטים)
יניב קרמזין ובן זוג אוקראיני (זוגות קדטים)
 ויטל קרלין וזיו יצחק (זוגות מעורבים קדטים)
 זיו יצחק ובן זוג מ-מולדובה (זוגות קדטים)
ויטל קרלין ובת זוג מ-מלטה (זוגות קדטיות)
 
 הודחו בשלב 1/128
 רון דימנט (יחידים נוער)
גל פרפל (יחידים נוער)
 חני פלדמן (יחידים נערות)
טל ישראלי (יחידים קדטים)
טל טילקין (יחידים קדטים)
זיו יצחק (יחידים קדטים)
ויטל קרלין (יחידים קדטיות)
 
משחקי היום ה4
מתן סימון ואביב בן ארי מנצחים 3-2 זוג סלובני ומעפילים לרבע גמר אליפות אירופה
מתן ואביב הפסידו 3-0 לזוג רוסי וסיימו את האליפות במקומות 5-8
 
תנחומים:
זיו יצחק הפסיד 3-1 בחצי גמר התנחומים ליריב רומני
זיו יצחק עלה לחצי גמר תנחומים עם ניצחון 3-2 (חזר מ2-0) על יריב משוויץ
ויטל קרלין הפסיד 3-1 ליריבה בלגית בשלב 1/16 של התנחומים
זיו יצחק ניצח 3-2 יריב קרואטי ועלה לשלב רבע הגמר בתנחומים
יונתן שוסטרמן הפסיד 3-0 ליריב פורטוגלי בשלב 1/16 בתנחומים
גל פרפל הפסיד 3-1 ליריב איטלקי בשלב 1/16 בתנחומים
יונתן שוסטרמן ניצח 3-1 יריב בולגרי בשלב 1/32 בתנחומים
גל פרפל ניצח טכני בשלב 1/32 בתנחומים
 
 
 משחקי היום ה3
יניב קרמזין הפסיד 4-0 ליריב סרבי בשלב 1/64 של הקדטים
מתן סימון ניצח 4-3 יריב בלגי בשלב 1/64 של הנוער ועלה ל1/32
אביב בן ארי הפסיד 4-2 ליריב סרבי בשלב 1/64 של הנוער
מתן ואביב ניצחו 3-0 זוג סרבי בשלב 1/32 של זוגות נוער ועלו ל1/16
 מתן סימון הפסיד 4-0 בשלב 1/32 ליריב צרפתי
 
תנחומים:
טל טילקין ניצח 3-0 יריב קפריסאי ובשלב לאחר מכן הפסיד 3-1 ליריב טורקי
טל ישראלי הפסיד 3-2 ליריב מסלובניה
סוניה טיפלצקי הפסידה 3-0 ליריבה מסלובקיה
סיני יצחקי הפסידה 3-0 ליריבה מדנמרק
חני פלדמן הפסידה 3-1 ליריבה משווייץ
איריס קונרפלד ניצח 3-2 יריב הולנדית
גל פרפל ניצח 3-1 יריב מבלארוס
יונתן שוסטרמן ניצחה 3-0 יריב משווייץ
רון דימנט הפסיד 3-2 ליריב מסרביה
ויטל קרלין ניצחה 3-0 יריבה משווייץ
זיו יצחק ניצח 3-0 יריב אסטוני
 
משחקי היום ה2
 נוער יחידים:
מתן סימון ניצח 4-0 יריב בולגרי
רון דימנט הפסיד 4-0 ליריב בלגרי
אביב בן ארי ניצח 4-0 יריב מארמניה
גל פרפל הפסיד 4-1 ליריב מרומניה
 
נערות יחידים: 
חני פלדמן הפסידה 4-2 ליריבה צרפציה
 
נוער זוגות:
מתן סימון ואביב בן ארי ניצחו 3-0 זוג מעורב
גל פרפל ורון דימנט הפסידו 3-2  לזוג משווייץ
חני פלדמן ובת זוג רוסיה הפסידו 3-1 לזוג מאזרבייג`ן
 
קדטים יחידים:
טל טילקין הפסיד 4-1 ליריב אנגלי
יניב קרמזין ניצח 4-1 יריב משווייץ
זיו יצחק הפסיד 4-1 ליריב רומני
טל ישראלי הפסיד 4-1  ליריב הונגרי
 
קדטיות יחידים:
ויטל קרלין הפסידה 4-0  ליריבה אוסטרית
 
זוגות קדטים:
יניב קרמזין ובן זוג אוקראיני הפסידו 3-1  לזוג גרמני
 ויטל קרלין וזיו יצחק הפסידו 3-0 לזוג מעורב
  יניב קרמזין ובת זוג אוקראינית ניצחו 3-2 זוג בלגי ועלו לשלב 1/32
 יניב קרמזין ובן זוג אוקראיני הפסידו 3-0
 טל ישראלי וטל טילקין הפסידו 3-2 לזוג סלובני
 יניב קרמזין ובת זוג אוקראינית הפסידו 3-1 לזוג מאזרבייג`ן
 
משחקי היום ה1
נוער יחידים:
רון דימנט מול יריב בוסני  - ניצח 4:1
יוני שוסטרמן מול יריב מלוקסמבורג - הפסיד 4:3
גל פרפל מול יריב בוסני - ניצח 4:0
 
נערות יחידים:
סיני יצחקי מול יריבה ליטאית - הפסידה 4:1
איריס קורנפלד מול יריבה גיאורגית - הפסידה 4:1
חני פלדמן מול יריבה מיוון - ניצחה 4:1
סוניה טיפלצקי מול יריבה רוסיה - הפסידה 4:0
 
נוער זוגות \ מעורבים:
יוני שוסטרמן וסוניה טיפלצקי מול זוג ליטאי - הפסידו 3:1
רון דימנט וסיני יצחקי מול זוג מלוקסמבורג - ניצחו 3:0
 גל פרפל ואיריס קורנפלד מול זוג קרואטי - הפסידו 3:2
 יוני שוסטרמן ושותף אוקראיני נגד זוג טורקי - ניצחו 3:2
סיני יצחקי ואיריס קורנפלד מול זוג מעורב - הפסידו 3:0
חני פלדמן ושותפה רוסיה מול זוג יווני - ניצחו 3:1
סוניה טיפלצקי ובת זוג מ-מלטה מול זוג מלוקסמבורג - הפסידו 3:0
 מתן סימון ושותפה אוסטרית מול זוג קרואטי - הפסידו 3:0
סיני יצחקי ורון דימנט מול זוג פולני - הפסידו 3:2
אביב בן ארי וחני פלדמן מול זוג צ`כי - הפסידו 3:1
 
קדטים יחידים:
טל ישראלי מול יריב מקפריסין - ניצח 4:0
טל טלקין מול יריב מקפריסין - ניצח 4:0
 
קדטיות יחידים:
ויטל קרלין מול יריבה מקוסובו - ניצחה 4:0
 
 
קדטים זוגות \ מעורבים:
יניב קרמזין ושותפה אוקראינית מול זוג מעורב - ניצחו 3:1
טל ישראלי ושותפה בוסנית מול זוג נורבגי - הפסידו 3:0
ויטל קרלין וזיו יצחק מול זוג קרואטי - ניצחו 3:0

 |  ראשי |  אודות האיגוד  |  חדשות  |  ליגות ותחרויות  |  נבחרות ישראל  |  אליפויות ישראל  |  לזכרם  |  נותני חסות  |  מגזין  |  ארכיון  |  צור קשר  |  מפת אתר  |  הוספה למועדפים  | 
איגוד טניס שולחן-בישראל- www.itta.co.il © כל הזכויות שמורות
איגוד טניס שולחן בישראל כתובת: רחוב שטרית 10, הדר יוסף, תל-אביב 69482 טלפון: 03-6442503 פקס: 03-6448501
  בניית אתרים לעסקים   אינטרדיל