European Table Tennis Union
International Table Tennis Federation
בחמישי: ערב גמרי הגביע
ערב של טניס שולחן ביום חמישי הקרוב בת"א, כשלא פחות מ5 גמרי גביע יערכו בהשתתפות צמרת השחקנים בארץ. 3 אלופות טריות מליגת העל לגברים, לנשים ולנוער יקחו חלק, יחד עם קבוצות טובות נוספות. 18:30, בית הלוחם ת"א (שמואל ברקאי 49), הכניסה חופשית הציבור מוזמן.

    

גמר גביע המדינה לגברים (ע"ש יוסף שיפמן ז"ל): האלופה הטריה ק.ה. גבעתיים תפגוש את הפועל גליל תחתון. גבעתיים ניצחה בדרך לגמר את הפועל חיפה (3-0), את טנ"ש נתניה ברבע הגמר (3-0), ואת סגנית האלופה הפועל נצרת עלית בחצי הגמר (3-1). גליל גברה בסיבוב הראשון על בית"ר ב"ש (3-0), ברבע הגמר על הפועל חיפה (3-0) ובחצי הגמר על הישגי כרמיאל (3-0).
 
סגל ק.ה. גבעתיים: עומרי בן ארי, שמעון רבינוביץ`, מתן סימון, מיכאל טאובר וזיו יצחק
סגל הפועל גליל תחתון: יניב שרון, נדב רחמים, ענבר צוק שגיא ושחר גלעד
 
 
גמר גביע המדינה לנשים: שתי הקבוצות שמשחקות על אליפות המדינה לנשים יפגשו גם בגמר הגביע. האלופה מאשתקד מכבי בני הרצליה שגברה בחצי הגמר על כרמל מרכזי טנ"ש חיפה (3-0), והישגי כרמיאל שגברה   ברבע הגמר על אליצור קרית אתא (3-1) ובחצי הגמר על הפועל לוד (1-3). 
 
סגל מכבי בני הרצליה: מרינה קרבצ`נקו, כרמית דור, אירה טסקייב
סגל הישגי כרמיאל: נלי שויייפר, שלי גלמן, איריס שטיין
 
 
גמר גביע המדינה לנוער: גם כאן אלופת המדינה הטריה תנסה להשלים דאבל, כשהישגי כרמיאל תפגוש את מכבי זיכרון יעקב. זיכרון ניצחה בדרך לגמר את הישגי כרמיאל 2 ואת הפועל קרית אונו (3-0 בשניהם).  כרמיאל ניצחה את כרמל מרכזי טנ"ש חיפה (3-0) ואת ק.ה. גבעתיים (3-2). 
 
סגל הישגי כרמיאל: גל פרפל, רון דימנט, יאן שוייפר, ליאור קליין
סגל מכבי זיכרון יעקב: אביב בן ארי, יונתן שוסטרמן, רוי קופיט, דור אורן
 
 
גמר גביע האיגוד (ע"ש עמנואל ליבוביץ ז"ל): בגמר הגביע לליגות ארצית וא` נקבל מפגש על טהרת הדור הצעיר, כששתי הקבוצות שעלו לגמר, כרמל מרכזי טנ"ש חיפה וק.ה. גבעתיים, מורכבות משחקני נוער. חיפה ניצחה בדרך לגמר שתי קבוצות של מכבי זיכרון יעקב ואת הפועל ירושלים (3-0 בכל המשחקים). גבעתיים ניצחה את כרמל מרכזי טנ"ש חיפה 2 (3-0), את ק.ה. גבעתיים 2 (3-2), את טנ"ש נס ציונה (3-0) ואת מתנ"ס כפר יונה בחצי הגמר (3-0).
 
 סגל ק.ה. גבעתיים: איתי חננאל, עידו אטקין, אורן פוקס ומאור אמור
סגל כרמל מרכזי טנ"ש חיפה: גיא קוחלי, עמית גורן, יניב קרמזין וארז קופרווסר
 
 
גמר גביע האיגוד לנכים: בית הלוחם ת"א נגד ספיבק ר"ג
 
 
 
 
 
 

 |  ראשי |  אודות האיגוד  |  חדשות  |  ליגות ותחרויות  |  נבחרות ישראל  |  אליפויות ישראל  |  לזכרם  |  נותני חסות  |  מגזין  |  ארכיון  |  צור קשר  |  מפת אתר  |  הוספה למועדפים  | 
איגוד טניס שולחן-בישראל- www.itta.co.il © כל הזכויות שמורות
איגוד טניס שולחן בישראל כתובת: רחוב שטרית 10, הדר יוסף, תל-אביב 69482 טלפון: 03-6442503 פקס: 03-6448501
  בניית אתרים לעסקים   אינטרדיל