European Table Tennis Union
International Table Tennis Federation
משחקי דירוג לבוגרים - סבב 1

 
לאחר עיכוב של מספר שבועות, נקבעו התאריכים של משחקי הדירוג לגברים דרג א`, גברים דרג ב`, גברים דרג ג`, נשים דרג א` ונשים דרג ב`.
תוכנית המשחקים בכתבה הבאה.
 
תוצאות המשחקים מעודכנות בכתבה 

     חזרה ל->

 
משחקי הדירוג לבוגרים/ות לעונת 2012-2013 יוצאים לדרך, לאחר עיכוב של מספר שבועות.
 
המשחקים יתקיימו במכון וינגייט עפ"י הפירוט הבא:
 
9.11.2012
שישי
מכון וינגייט, באולם ספורט תחתון-טנ"ש
10.30
11.00
16.00
גברים ג`
16.11.2012
שישי
מכון וינגייט, באולם ספורט תחתון-טנ"ש
10.30
11.00
16.00
גברים
דרג א` ודרג ב`
23.11.2012
שישי
מכון וינגייט, באולם ספורט תחתון-טנ"ש
10.30
11.00
16.00
נשים
דרג א` ודרג ב`

שחקנים שמעוניינים להצטרף למשחקי הדירוג וטרם עשו זאת, יכולים עדיין להירשם דרך האגודה.
 
תוצאות משחקי הדירוג לגברים ג` שנערך ביום שישי 9.11.2012 - לחץ כאן 
 
תוצאות משחקי הדירוג לגברים א`+ב` שנערך ביום שישי 16.11.2012 - לחץ כאן
 
תוצאות משחקי הדירוג לנשים א`+ב` שנערך ביום שישי 23.11.2012 - לחץ כאן

רשימת מוזמנים למשחקי דירוג גברים  

שיתקיים ביום שישי, 16.11.2012

 

רמה א`

מיקום

שם השחקן

אגודה

הערות

1

איתמר אברמוב

מכבי זכרון יעקב

 

2

אלעד קופרברג

מועדון טנ"ש נתניה

 

3

ניב בוגן

מכבי תל אביב

 

4

רון דוידוביץ`

הפועל נצרת עלית

 

5

עידן אוגורצב

הפועל טירת כרמל

 

6

אדי ישראלי

הפועל טירת כרמל

 

7

צחי פרום

מועדון טנ"ש נתניה

 

8

יובל תגר

ק.ה.גבעתיים

 

9

אור בשן

הפועל קרית אונו

 

10

דור בן חורין

הפועל חולון

 

11

טל מיטרני

מועדון טנ"ש נתניה

 

12

עידו רוזנבאום

מכבי זכרון יעקב

 

-

מיכאל טאובר

ק.ה.גבעתיים

 

-

עמרי בן ארי

צרפת

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

רמה ב`

 

מיקום

שם השחקן

אגודה

הערות

1

רונאל דוידוב

הפועל טירת כרמל

 

2

רועי ארליך

מכבי תל אביב

 

3

רון בורובר

הפועל קרית אונו

 

4

עומר גנדלר

מכבי זכרון יעקב

 

5

עמרי מרכוס

הפועל רעננה

 

6

רועי רוזנבלט

אשדוד

 

7

דויד גולן

מכבי רחובות

 

8

בוריס קושניר

בית"ר ראשל"צ

 

9-12

שימי אסרף

הפועל נצרת עלית

 

9-12

גיאורגי טוניאן

מכבי באר שבע

 

9-12

ארז זכריה

בני הרצלייה

 

9-12

רם שר

בית"ר באר שבע

 

-

מתן מאור

הפועל חיפה שפרינצק

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
מחליף 1 סמיון גנדלר – מכבי באר שבע
 
 

רשימת מוזמנות למשחקי דירוג נשים/נערות

שיתקיים ביום שישי, 23.11.2012

 

רמה א`

 

 

מיקום

 
שם
השחקנית
 
אגודה

הערות
 

1

סוניה טיפליצקי

הפועל טירת כרמל

 

2

שני גראוור

ק.ה.גבעתיים

 

3

חני פלדמן

אליצור קרית אתא

 

4

מיכל פרץ

הפועל מבשרת ציון

 

5

אמילי קליין

הישגי כרמיאל

 

6

אלה סינגר

א.ס.טכניון

 

7

רותם צבי

הפועל מבשרת ציון

 

8

עליסה פרפליצקי

בית"ר באר שבע

 

9

שלי אווישר

הפועל באר שבע

 

10

לילך גרינבוים

מכבי זכרון יעקב

 

11

נעמה גל

מכבי זכרון יעקב

 

12

דינה קורובין

הפועל טירת כרמל

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

רמה ב`

 

 

כל הנשים/נערות הזכאיות להשתתף בדרגה ב`,

שנרשמו למשחקי הדירוג והן לא הוזמנו לדרגה א`

 
 
 
 
 
 

 |  ראשי |  אודות האיגוד  |  חדשות  |  ליגות ותחרויות  |  נבחרות ישראל  |  אליפויות ישראל  |  לזכרם  |  נותני חסות  |  מגזין  |  ארכיון  |  צור קשר  |  מפת אתר  |  הוספה למועדפים  | 
איגוד טניס שולחן-בישראל- www.itta.co.il © כל הזכויות שמורות
איגוד טניס שולחן בישראל כתובת: רחוב שטרית 10, הדר יוסף, תל-אביב 69482 טלפון: 03-6442503 פקס: 03-6448501
  בניית אתרים לעסקים   אינטרדיל