European Table Tennis Union
International Table Tennis Federation
אליפות ישראל לנכים 2011
24.7.2011
אליפות ישראל ליחידים בטנ"ש נערכה באולם "אבני החושן" בראשל"צ , ביום רביעי 20.07.2011 , בהשתתפות כ- 100 ספורטאים נכים ,פרטים מלאים בכתבה.

    
אליפות ישראל לנכים 2011-3 אליפות ישראל לנכים 2011-2 אליפות ישראל לנכים 2011-1

אליפות ישראל ליחידים בטנ"ש נערכה באולם "אבני החושן" בראשל"צ , ביום רביעי 20.07.2011 , בהשתתפות כ- 100 ספורטאים נכים , באווירה טובה וספורטיבית והספורטאים השיגו הישגים נאים.
 
התחרות התנהלה בסדר מופתי , כאשר המאמן הלאומי דודיק אלטרץ שעמל על מירב ההכנות ניהל למופת את התחרות .
המשחקים היו שקולים ו"מותחים" כאשר הגמר בקלאס 5 ריתק את קהל הצופים והתנהל ברמה גבוהה ושקולה שהוכרעה בנקודה במצב של שיוויון לטובת אלכסיי ירמנקו במשחקו נגד ויטלי וולגין .


גם הגמר בקלאס 9 היה שקול ומרתק שבסיומו גבר אלכס בוליאחוב הותיק על שחקן העתודה אביב גורדון.


משחק הראווה (עם שלל הפעלולים) בין יניב שרון ואיסק אברמוב מצמרת הטנ"ש בישראל נתן אתנחתה נעימה ומשעשעת לכל המשתתפים והצופים.
 
תוצאות אליפות ישראל בטניס שולחן ליחידים

באליפות ישראל בטנ"ש ליחידים שהתקיימה באולם "אבני החושן" בראשל"צ בתאריך 20.07.2011 הושגו התוצאות הבאות:

גברים קלאס 1

מקום ראשון : חי כהן - בית הלוחם י-ם
מקום שני : ארם לוליאן – בית הלוחם ת"א
מקום שלישי : רומן צ`ודין – ספיבק ר"ג

גברים קלאס 2
מקום ראשון : חן ברוך –בית הלוחם חיפה
מקום שני : חיים קמחי - בית הלוחם י-ם
מקום שלישי : חיים לב – ספיבק ר"ג

גברים קלאס 3

מקום ראשון : לירן גבע – אילן חיפה
מקום שני : שמוליק בן עשור – בית הלוחם חיפה
מקום שלישי : אלי עטייה – בית הלוחם חיפה

גברים קלאס 4

מקום ראשון : שי סיאדה – בית הלוחם ת"א
מקום שני : שמעון חתם – בית הלוחם ת"א
מקום שלישי : יוסף ברנס – ספיבק ר"ג


גברים קלאס 5

מקום ראשון : אלכסי ירמנקו – בית הלוחם חיפה
מקום שני : ויטלי וולגין – ספיבק ר"ג
מקום שלישי : יהושע אוניקובסקי – בית הלוחם חיפה




גברים קלאס 6

מקום ראשון : דני בוברוב – ספיבק ר"ג
מקום שני : יאיר כרמלי – ספיבק ר"ג
מקום שלישי : שי מנצור – ספיבק ר"ג




גברים קלאס 7

מקום ראשון : שמוליק שור – בית הלוחם ת"א
מקום שני : אברהם ליבוביץ – בית הלוחם ת"א
מקום שלישי : רפאל קטן – ספיבק ר"ג


גברים קלאס 8

מקום ראשון : זאב גליקמן - בית הלוחם ת"א
מקום שני : איגור כוגן – ספיבק ר"ג
מקום שלישי : משה כהן– בית הלוחם י-ם



גברים קלאס 9

מקום ראשון : בליאחוב אלכס– בית הלוחם י-ם
מקום שני : אביב גורדון – ראשל"צ
מקום שלישי : מישל עוז– בית הלוחם י-ם


גברים קלאס 10

מקום ראשון : ניל רפאל שרון - בית הלוחם ת"א
מקום שני : אילן אביבי – בית הלוחם חיפה
מקום שלישי : יעקב חן – בית הלוחם חיפה



נשים בכסאות גלגלים – קלאס 1-3

מקום ראשון : יעל אלבג – ספיבק ר"ג
מקום שני : חגית בריל - בית הלוחם ת"א
מקום שלישי : מיכל לבון - בית הלוחם ת"א



נשים בכסאות גלגלים – קלאס 4-5

מקום ראשון : קרולין טביב – ספיבק ר"ג
מקום שני : גאולה סירי – ספיבק ר"ג
מקום שלישי : דנה שובלי – ראשל"צ


נשים בעמידה קלאס 6-8

מקום ראשון : רינה אשכנזי – ספיבק ר"ג
מקום שני : מיטל לוי – ספיבק ר"ג
מקום שלישי : ליאור אהרוניס - אילן חיפה

 |  ראשי |  אודות האיגוד  |  חדשות  |  ליגות ותחרויות  |  נבחרות ישראל  |  אליפויות ישראל  |  לזכרם  |  נותני חסות  |  מגזין  |  ארכיון  |  צור קשר  |  מפת אתר  |  הוספה למועדפים  | 
איגוד טניס שולחן-בישראל- www.itta.co.il © כל הזכויות שמורות
איגוד טניס שולחן בישראל כתובת: רחוב שטרית 10, הדר יוסף, תל-אביב 69482 טלפון: 03-6442503 פקס: 03-6448501
  בניית אתרים לעסקים   אינטרדיל