European Table Tennis Union
International Table Tennis Federation
אליפות ישראל 2011-הזוכים והזוכות
27.4.2011
רשימת כל הזוכים של אליפות ישראל 2011, שהתקיימה  במכון וינגייט בין התאריכים 12-15.04.11
בחלוקה לקטגוריות גיל ומגדר.

     חזרה ל->

 

סיכום זוכים באליפות ישראל ה-57

על שם יוסי ריכטמן ז"ל

יחידים/יחידות

 

מקום 1

מקום 2

מקום 3

מקום 3

בנים 9

אליה זבולוני

גבעת שמואל

חן בילסון

כרמיאל

יונתן דבך

גבעתיים

שחף רם

בית"ר ב"ש

בנים 11

יואב פריבס

בני עייש

מעיין פרנק

בני עייש

דור אורן

זכרון יעקב

ליאור קוסטינסקי

טירת כרמל

בנות 11

קרינה אדמסקי

כרמיאל

איריס קרונפלד

אשדוד

שי לי קורן

הרצלייה

ויטל קרלין

נתניה

בנים 13

מתן סימון

רעננה

אביב בן ארי

זכרון יעקב

דן סולודר

הפועל לוד

ולדי פורמן

הפועל באר שבע

בנות 13

אמילי קליין

כרמיאל

חני פלדמן

קרית אתא

שלי אוישר

הפועל באר שבע

סוניה טיפליצקי

טירת כרמל

בנים 15

רון בורובר

גבעתיים

אריה סמורדינסקי

בית"ר ראשל"צ

ליאור מישוטין

גבעתיים

אורי פסקל

זכרון יעקב

בנות 15

ניקול טרוסמן

קרית אתא

שלי גלמן

כרמיאל

ילנה אגרונוב

בית"ר ב"ש

נלי שוייפר

כרמיאל

בנים 18

איתמר אברמוב

זכרון יעקב

אלעד קופרברג

גבעתיים

אור בשן

קרית אונו

מיכאל טאובר

גבעתיים

בנות 18

כרמית דור

קרית אונו

מיטל בילסון

כרמיאל

דנה קוטלרסקי

אשדוד

שני גראוור

אשדוד

בנים 21

פבל טימנגורוד

הפועל באר שבע

מתן מן

הפועל באר שבע

אור בשן

קרית אונו

דור בן חורין

הרצלייה

בנות 21

כרמית דור

קרית אונו

נוי יוסף

כרמיאל

דנה קוטלרסקי

אשדוד

שני גראוור

אשדוד

מסטרס 40

בוריס קושניר

מכבי גבירול ב"ש

עופר קלטש

טנ"ש ראשל"צ

עופר סיארה

זכרון יעקב

רונן סרגוסי

מכבי תל אביב

מסטרס 50

יעקב בוגן

מכבי תל אביב

אלכס קורנמן

אשדוד

דימה אסקטוסקי

ברקים לבנים

נחום שמיס

שפרינצק-חיפה

מסטרס 60

פדרו בלוך

טנ"ש ראשון

אברי בן זאב

רחובות

בוריס שולחן

נצרת עלית

אלי זלצר

קרית אתא

מסטרס 70

סמויל שמיס

ירושלים

נתן פז

זכרון יעקב

ליאוניד סיידל

בית"ר ראשל"צ

אדוארד קוגן

הפועל באר שבע

נשים ב`

יאנה רודניצקי

ירושלים

ג`ניה שטרן

ירושלים

יוליה וקסלר

ארנון רג

שרי ארנליב

קרית אונו

 

מקום 1

מקום 2

מקום 3

מקום 3

נשים א`

ניקול טרוסמן

קרית אתא

נלי שוייפר

כרמיאל

מיטל בילסון

כרמיאל

נוי יוסף

כרמיאל

גברים ב`

יובל תגר

גבעתיים

גיל ברכה

ירושלים

שחר גלעד

גליל תחתון

דודיק אלטרץ

ירושלים

גברים א`

עמרי בן ארי

גבעתיים

יניב שרון

בית"ר ראשל"צ

איסק אברמוב

גבעתיים

רון דוידוביץ

הפועל נצרת עלית

 

 

התאחדות לספורט נכים

ענף טניס שולחן

כסאות גלגלים

שי סיאדה

בית הלוחם ת"א

לירן גבע

איל"ן חיפה

אלכסיי ירמנקו

בית הלוחם חיפה

שמוליק בן עשור

בית הלוחם חיפה

בית פתוח בעמידה

שמוליק שור

בית הלוחם ת"א

אילן אביבי

בית הלוחם חיפה

דני בוברוב

ספיבק ר"ג

נתי סיירה

בית הלוחם חיפה

נשים

כסאות גלגלים

קרוליין טביב

ספיבק ר"ג

גאולה סירי

ספיבק ר"ג

-

-

 

 

זוגות

 

מקום 1

מקום 2

מקום 3

מקום 3

בנים 13

אביב בן ארי

זכרון יעקב

איתי חניק

כרמיאל

דן סולודר

לוד

גל פרפל

כרמיאל

ולדי פורמן

באר שבע

יאן שוייפר

כרמיאל

זיו יצחק

נתניה

רון דימנט

כרמיאל

בנות 13

קרינה אדמסקי

כרמיאל

סוניה טיפליצקי

טירת כרמל

איריס קרונפלד

אשדוד

חני פלדמן

קרית אתא

אמילי קליין

כרמיאל

ליאל וולך

נצרת עלית

שי לי קורן

הרצלייה

ליהי סיארה

זכרון יעקב

מעורב 13

יאן שוייפר

כרמיאל

גל פרפל

כרמיאל

יונתן שוסטרמן

טירת כרמל

ולדי פורמן

הפ.ב"ש

אמילי קליין

כרמיאל

קרינה אדמסקי

כרמיאל

סוניה טיפליצקי

טירת כרמל

שלי אויישר

הפ.ב"ש

בנים 15

רון בורובר

גבעתיים

רונאל דוידוב

בית"ר ב"ש

אופק פוני

רעננה

מתן סימון

רעננה

אורי פסקל

זכרון יעקב

משה ברנט

בית"ר ב"ש

יואב פולק

רעננה

עמרי מרכוס

רעננה

בנות 15

נלי שוייפר

כרמיאל

עדי גולדפדר

גבעתיים

ילנה אגרונוב

ביתר בש

רותם צבי

מבשרת ציון

שלי גלמן

כרמיאל

מאיה גולדבלום

גבעתיים

יוליה דודוב

ביתר בש

מיכל פרץ

מבשרת ציון

מעורב 15

רונאל דוידוב

ביתר ב"ש

רון בורובר

גבעתיים

אריה סמורדינסקי

בת.ראשלצ

שרון בילסון

כרמיאל

יוליה דובוב

בית"ר ב"ש

עדי גולדפדר

גבעתיים

ליפז אילן

נסציונה

שלי גלמן

כרמיאל

בנים 18

אלעד קופרברג

גבעתיים

איתמר אברמוב

זכרון יעקב

עידן אוגורצב

טירת כרמל

טוהר מלול

קרית אונו

מיכאל טאובר

גבעתיים

מישל לוינסקי

הפועל באר שבע

סרגייב ולנטין

טירת כרמל

אור בשן

קרית אונו

מעורב 18

איתמר אברמוב

זכרון יעקב

טוהר מלול

קרית אונו

אביעד חיים

גבעתיים

יוני שיפמן

כרמיאל

ניקול טרוסמן

קרית אתא

כרמית דור

קרית אונו

דנה קוטלרסקי

אשדוד

שני גראוור

אשדוד

גברים

רון דוידוביץ

נצרת עלית

יניב שרון

בית"ר ראשל"צ

מישל לוינסקי

הפועל באר שבע

דודיק אלטרץ

ירושלים

שמעון רבינוביץ

רחובות

שחר גינסברג

בית"ר ראשל"צ

גיל וילנצי`ק

הפועל באר שבע

גיל ברכה

ירושלים

נשים

כרמית דור

קרית אונו

קטיה חטמוב

בית"ר ראשל"צ

דנה קוטלרסקי

אשדוד

ג`ניה שטרן

ירושלים

ניקול טרוסמן

קרית אתא

נוי יוסף

כרמיאל

שני גראוור

אשדוד

יאנה רוזניצקי

ירושלים

מעורבים

שמעון רבינוביץ

רחובות

איתמר אברמוב

זכרון יעקב

יניב שרון

בית"ר ראשל"צ

רון דוידוביץ

נצרת עלית

עינת עמר

רחובות

ניקול טרוסמן

קרית אתא

קטיה חטמוב

בית"ר ראשל"צ

הדס גולדקרנץ-מילוא

הפועל אילת

 

 |  ראשי |  אודות האיגוד  |  חדשות  |  ליגות ותחרויות  |  נבחרות ישראל  |  אליפויות ישראל  |  לזכרם  |  נותני חסות  |  מגזין  |  ארכיון  |  צור קשר  |  מפת אתר  |  הוספה למועדפים  | 
איגוד טניס שולחן-בישראל- www.itta.co.il © כל הזכויות שמורות
איגוד טניס שולחן בישראל כתובת: רחוב שטרית 10, הדר יוסף, תל-אביב 69482 טלפון: 03-6442503 פקס: 03-6448501
  בניית אתרים לעסקים   אינטרדיל