European Table Tennis Union
International Table Tennis Federation
הבוקר נבחרת הנוער עושה דרכה לטורקיה,להשתתף באליפות אירופה
נבחרת הנוער בדרכה לטורקיה.
לקראת אליפות אירופה נוער/קדטים שתערך ב 16-25/7/10 באיסטנבול טורקיה,תפסנו את המאמן לראיון קצר.
איציק אברמוביץ:" אנחנו רוצים עלייה!"

    
הבוקר נבחרת הנוער עושה דרכה לטורקיה,להשתתף באליפות אירופה-4 הבוקר נבחרת הנוער עושה דרכה לטורקיה,להשתתף באליפות אירופה-3 הבוקר נבחרת הנוער עושה דרכה לטורקיה,להשתתף באליפות אירופה-2 הבוקר נבחרת הנוער עושה דרכה לטורקיה,להשתתף באליפות אירופה-1

בס"ד

אליפות אירופה נוער/קדטים 16-25/7/10
איציק אברמוביץ: רוצים עלייה!                                    


מספר ימים לפני אליפות אירופה קיימתי ראיון עם איציק אברמוביץ מאמן נבחרות הנוער והקדטים והמאמן הראשי באקדמיה למצוינות במכון וינגייט.
איציק חביב כתמיד, הסכים להצעתי לשוחח בצורה פתוחה על ההכנות לקראת האליפות, הספורטאים שנבחרו לייצג את נבחרות ישראל ועל הסיכויים להישגים.

ולהלן השיחה:

איציק: בשבועיים האחרונים היו לי לא מעט בעיות לטפל בהן, מלבד כמובן לנהל את מחנה האימונים, אותו התחלנו ב-4 ליולי, ונסיים אותו יום לפני היציאה לאליפות, כדי לתת גם לספורטאים להכין את עצמם לקראת היציאה ולהיפרד בכיף ממשפחותיהם.
במשך 10 ימים השתתפו כל הספורטאים היוצאים לאליפות אירופה במחנה האימונים שמתקיים בוינגייט. את המחנה העברתי יחד עם המאמן הסיני ליו הונגרו ועם מרינה קרבצ`נקו. המאמן הסיני מיועד להדריך יחד איתי באליפות את הבנים ומרינה תדריך את הבנות ותקבל סיוע במידה ותזדקק.

זו ההזדמנות להודות למספר אנשים:

לשמעון רבינוביץ ועמרי בן ארי שחקני נבחרת הבוגרים שנטלו חלק באימונים ותרמו רבות ברמתם המקצועית וברצינותם.

לזאביק הרשקוביץ מאמן הכושר של טניסאי השולחן במרכז זה שלוש שנים שעבד במחנה עם כל הנבחרות ובאופן מיוחד עם כל ספורטאי בהיבטים היחודיים שלו.

לצוות האקדמיה למצוינות שיחגוג באוקטובר 20 שנה להקמתו!...למורן, טליה, עידית הדואגות כל השנה כל אחת בתחום אחריותה.

ואי אפשר ללא תודה גדולה לאיגוד טניס שולחן, שלא ויתר על יציאת הנבחרות לאליפות על אף הקשיים התקציביים ככלל וקשיי היציאה לתורכיה עם התוספת בעלויות האבטחה בפרט.

ולאליפות עצמה
שלוש נבחרות תופענה במשחקים הקבוצתיים והן: הקדטים, הקדטיות והנוער.
לכל שלוש הנבחרות יש סיכוי לעלות לדרגה א`! כל הנבחרות מדורגות באחד מראשי הבתים. מכל הנבחרות בדרגה ב` תעלה רק אחת (הראשונה, מקום 17) לדרגה א`.
 
 

נבחרת הקדטים
בבית עם: פינלנד, שוויץ, לטביה.
ההגרלה נוחה, ואנחנו אמורים לנצח את כל הנבחרות. באם זה יקרה נצפה להגרלה נוחה במשחק ההצלבה על העלייה לדרגה א` ולהתבסס בדרגה זו.

שחקני נבחרת הקדטים:

איתמר אברמוב
אגודת אם: מכבי זכרון יעקב שזכתה בחודש החולף באליפות המדינה.
איתמר נראה מאד מוכן לאליפות, התחרה השנה בתחרויות בינלאומיות רבות כולל מחנה אימון בתחילת השנה בדרום קוריאה. מדורג במקום ה-18 בדרוג האירופאי האחרון. ביכולת בה נמצא יכול בכל יום נתון לנצח כל אחד מהמדורגים לפניו.

מישל לוינסקי
אגודת אם: הפועל אריה באר שבע, עבד יפה מאד במחנה האימונים. ניתן לציין שביחד עם איתמר הם זוג מעולה, וכידוע משחק הזוגות הוא מאד משמעותי בשיטת "הדייויס" המשוחקת בקדטים.

רון בורובר
אגודת אם: עירוני גבעתיים, משתתף בפעם הראשונה באליפות אירופה ויש לו עוד שנה על פי גילו. רון עשה השנה קפיצת דרך יפה, משקיען, ובזכות ההשקעה קנה את מקומו כמספר 3 בנבחרת.

מתן סימון
אגודת אם:הפועל רעננה, רק בן 12, אף הוא משקיע רבות באימונים, מוכשר. בזכות זו והיותו השחקן המוביל הבא אחרי השלישיה. החלטתי `לקחת` את מתן  כדי `שירגיש` את האולם, הספורטאים, האליפות..
 
 

נבחרת הקדטיות
בבית עם: בלגיה, אירלנד ואוקראינה
ההגרלה נראית ע"פ הדירוגים של שחקניות הנבחרות האחרות טובה, למרות שבבנות הדירוגים לא תמיד משקפים, עקב אי השתתפות חלק מהמדינות בתחרויות בינלאומיות, בדרך כלל בגלל חוסר בתקציב.
שחקניות נבחרת הקדטיות

ניקול טרוסמן
אגודת אם: אליצור קריית אתא, כמו איתמר בקדטים כך ניקול בקדטיות, שחקנית מובילה ואחת מתקוות הענף בבנות. זו אליפות שלישית שלה. עם הניצחונות המצופים ממנה יש לנו אפשרות לעלות לדרגה א`, ולה באופן אישי להתברג בחלק העליון ביחידות.

שלי גלמן
אגודת אם: הישגי כרמיאל, אלופת ישראל בגילה והמצטרפת החדשה למרכז המצוינות בוינגייט החל משנת הלימודים הבאה. נמצאת בתהליך שיפור. נקוה שבאליפות השנייה שלה תביא תוצאות חיוביות.

נלי שויפר
אגודת אם: הישגי כרמיאל, נלי השמאלית, תנסה יחד עם שלי חברתה לאגודה, לעזור לניקול להביא את נבחרת הקדטיות, אולי הנבחרת הצעירה ביותר באליפות הנוכחית להישג הטוב ביותר של הקדטיות עד היום. אגב לשלי ונלי יש עוד שנתיים נוספות בקדטיות...
 
 

נבחרת הנוער
בבית עם: נורבגיה, מקדוניה וקוסובוי
ההגרלה טובה ונוחה, נקוה שלאחר מספר שנים לא מועט, נוכל סוף סוף לעלות לדרגה א`!

שחקני נבחרת הנוער

מיכאל טאובר
אגודת אם: עירוני גבעתיים, התאמן בשנה האחרונה בפולין. הגיע לארץ כחודש לפני האליפות להתאמן במרכז. מיכאל הוא `הסניור` של הנבחרת ונקוה שיוביל אותה לעלייה דרגה א`.

אלעד קופרברג
אגודת אם: עירוני גבעתיים, דבר ראשון אני רוצה לציין את אלעד שהיה רחוק `נקודה אחת` מעלייה לאולימפיאדת הנוער באוגוסט בסינגפור וחבל...ובכל זאת, אלעד הוא בעל יכולת פוטנציאלית שיכולה בעתיד להוביל אותו להישגים רבים, ונקוה שזה יקרה כבר באליפות הקרובה.
אין ספק שאלעד ומיכאל, המשחקים יחד במועדון עירוני גבעתיים יהוו את שלד הנבחרת הבוגרת בשנים הקרובות!

עידן אוגורצב
אגודת אם: הפועל טירת הכרמל, שותף לזכייה בגביע המדינה לנוער, מס. 3 של נבחרת הנוער ולדעתי `המסמר`, השחקן שיכול לקבוע את תוצאת המשחק, כמו משחק הזוגות ב`דייויס`.

טוהר מלול
אגודת אם: הפועל גליל תחתון, הושאל השנה להפועל קריית אונו, שחקן האקדמיה למצוינות, כמו חברו עידן, זו השנה השלישית לשניהם, משקיע ועובד חזק כל השנה, בלט מאד בתוצאותיו במשחקי ליגת העל לנוער עם קבוצתו החדשה הפועל קריית אונו. השתתף גם בתחרויות בינלאומיות ובהצלחה.

נבחרת הנערות
לצערנו לא נשתתף במשחקים הקבוצתיים בגלל חוסר בשחקנית שלישית! עקב כך החליט האיגוד לוותר על השתתפות הנערות במשחקים הקבוצתיים ובכל זאת לא לוותר על שליחת שתי הבנות למשחקי היחידות והזוגות.

נטלי רובמן
אגודת אם: הפועל טירת הכרמל, מחזיקת גביע המדינה לנוער, חזרה לא מזמן מאליפות העולם לנשים בה התחרתה בהצלחה רבה! לנטלי זו אליפות אירופה האחרונה לנערות, והיא תנסה באליפות זו להגיע למקום האישי הגבוה ביותר עד כה. המטרה 16 הראשונות ואם יותר זה יהיה הישג נפלא!

כרמית דור
אגודת אם: הפועל קריית אונו (שנה שנייה),`המשקיענית` ואני מקווה שתשיג תוצאות טובות כמידת השקעתה, כמו שהשיגה באליפות הבינלאומית לביה"ס לפני מספר חודשים במלטה, שם גברה על שחקנית סינית..!
צקה: תודה לך איציק כרגיל היה נעים לשוחח איתך, בתקווה שגם כל משאלותיך יתגשמו
וההצלחה תהיה כפולה: שנעלה לדרגה הראשונה עם מכסימום נבחרות ושתחזרו הביתה כולם בשלום!

באופן אישי אני מאחל הצלחה למחליפי דודי רומנו שיעמוד לראשונה בראש משלחת ישראלית, יטפל וידאג לכל המשלחת...ושיישא בגאווה את דגל ישראל בתורכיה.

ב ה צ ל ח ה
צקה

 

 |  ראשי |  אודות האיגוד  |  חדשות  |  ליגות ותחרויות  |  נבחרות ישראל  |  אליפויות ישראל  |  לזכרם  |  נותני חסות  |  מגזין  |  ארכיון  |  מועדונים  |  צור קשר  |  מפת אתר  |  הוספה למועדפים  | 
איגוד טניס שולחן-בישראל- www.itta.co.il © כל הזכויות שמורות
איגוד טניס שולחן בישראל כתובת: רחוב שטרית 10, הדר יוסף, תל-אביב 69482 טלפון: 03-6442503 פקס: 03-6448501
  בניית אתרים לעסקים   אינטרדיל