|
|
אליפות אירופה לנוער - סיכום המשלחת הישראלית
|
|
|
|
|
|
|
|
|
אליפות אירופה לנוער הגיעה לסיומה עם כמה הישגים יפים. סיכום המשחקים והשלבים אליהם הגיעו הישראלים באליפות.
|
|
|
|
|
סיכום לפי שלבים הודחו בשלב רבע הגמר: מתן סימון ואביב בן ארי (זוגות נוער) הודחו בשלב 1/32
- מתן סימון (יחידים נוער)
- יניב קרמזין ובת זוג אוקראינית (זוגות מעורבים קדטים)
הודחו בשלב 1/64
- אביב בן ארי (יחידים נוער)
- יניב קרמזין (יחידים קדטים)
- ויטל קרלין וזיו יצחק (זוגות מעורבים קדטים)
- יוני שוסטרמן ושותף אוקראיני (זוגות נוער)
- חני פלדמן ושותפה רוסיה (זוגות נערות)
- טל טילקין וטל ישראלי (זוגות קדטים)
- יניב קרמזין ובן זוג אוקראיני (זוגות קדטים)
- ויטל קרלין וזיו יצחק (זוגות מעורבים קדטים)
- זיו יצחק ובן זוג מ-מולדובה (זוגות קדטים)
- ויטל קרלין ובת זוג מ-מלטה (זוגות קדטיות)
הודחו בשלב 1/128
- רון דימנט (יחידים נוער)
- גל פרפל (יחידים נוער)
- חני פלדמן (יחידים נערות)
- טל ישראלי (יחידים קדטים)
- טל טילקין (יחידים קדטים)
- זיו יצחק (יחידים קדטים)
- ויטל קרלין (יחידים קדטיות)
משחקי היום ה4מתן סימון ואביב בן ארי מנצחים 3-2 זוג סלובני ומעפילים לרבע גמר אליפות אירופה מתן ואביב הפסידו 3-0 לזוג רוסי וסיימו את האליפות במקומות 5-8
תנחומים:- זיו יצחק הפסיד 3-1 בחצי גמר התנחומים ליריב רומני
- זיו יצחק עלה לחצי גמר תנחומים עם ניצחון 3-2 (חזר מ2-0) על יריב משוויץ
- ויטל קרלין הפסיד 3-1 ליריבה בלגית בשלב 1/16 של התנחומים
- זיו יצחק ניצח 3-2 יריב קרואטי ועלה לשלב רבע הגמר בתנחומים
- יונתן שוסטרמן הפסיד 3-0 ליריב פורטוגלי בשלב 1/16 בתנחומים
- גל פרפל הפסיד 3-1 ליריב איטלקי בשלב 1/16 בתנחומים
- יונתן שוסטרמן ניצח 3-1 יריב בולגרי בשלב 1/32 בתנחומים
- גל פרפל ניצח טכני בשלב 1/32 בתנחומים
משחקי היום ה3- יניב קרמזין הפסיד 4-0 ליריב סרבי בשלב 1/64 של הקדטים
- מתן סימון ניצח 4-3 יריב בלגי בשלב 1/64 של הנוער ועלה ל1/32
- אביב בן ארי הפסיד 4-2 ליריב סרבי בשלב 1/64 של הנוער
- מתן ואביב ניצחו 3-0 זוג סרבי בשלב 1/32 של זוגות נוער ועלו ל1/16
- מתן סימון הפסיד 4-0 בשלב 1/32 ליריב צרפתי
תנחומים:- טל טילקין ניצח 3-0 יריב קפריסאי ובשלב לאחר מכן הפסיד 3-1 ליריב טורקי
- טל ישראלי הפסיד 3-2 ליריב מסלובניה
- סוניה טיפלצקי הפסידה 3-0 ליריבה מסלובקיה
- סיני יצחקי הפסידה 3-0 ליריבה מדנמרק
- חני פלדמן הפסידה 3-1 ליריבה משווייץ
- איריס קונרפלד ניצח 3-2 יריב הולנדית
- גל פרפל ניצח 3-1 יריב מבלארוס
- יונתן שוסטרמן ניצחה 3-0 יריב משווייץ
- רון דימנט הפסיד 3-2 ליריב מסרביה
- ויטל קרלין ניצחה 3-0 יריבה משווייץ
- זיו יצחק ניצח 3-0 יריב אסטוני
משחקי היום ה2 נוער יחידים:
- מתן סימון ניצח 4-0 יריב בולגרי
- רון דימנט הפסיד 4-0 ליריב בלגרי
- אביב בן ארי ניצח 4-0 יריב מארמניה
- גל פרפל הפסיד 4-1 ליריב מרומניה
נערות יחידים: חני פלדמן הפסידה 4-2 ליריבה צרפציה נוער זוגות:
- מתן סימון ואביב בן ארי ניצחו 3-0 זוג מעורב
- גל פרפל ורון דימנט הפסידו 3-2 לזוג משווייץ
- חני פלדמן ובת זוג רוסיה הפסידו 3-1 לזוג מאזרבייג`ן
קדטים יחידים:
- טל טילקין הפסיד 4-1 ליריב אנגלי
- יניב קרמזין ניצח 4-1 יריב משווייץ
- זיו יצחק הפסיד 4-1 ליריב רומני
- טל ישראלי הפסיד 4-1 ליריב הונגרי
קדטיות יחידים: ויטל קרלין הפסידה 4-0 ליריבה אוסטרית זוגות קדטים:
- יניב קרמזין ובן זוג אוקראיני הפסידו 3-1 לזוג גרמני
- ויטל קרלין וזיו יצחק הפסידו 3-0 לזוג מעורב
- יניב קרמזין ובת זוג אוקראינית ניצחו 3-2 זוג בלגי ועלו לשלב 1/32
- יניב קרמזין ובן זוג אוקראיני הפסידו 3-0
- טל ישראלי וטל טילקין הפסידו 3-2 לזוג סלובני
- יניב קרמזין ובת זוג אוקראינית הפסידו 3-1 לזוג מאזרבייג`ן
משחקי היום ה1נוער יחידים:
- רון דימנט מול יריב בוסני - ניצח 4:1
- יוני שוסטרמן מול יריב מלוקסמבורג - הפסיד 4:3
- גל פרפל מול יריב בוסני - ניצח 4:0
נערות יחידים:
- סיני יצחקי מול יריבה ליטאית - הפסידה 4:1
- איריס קורנפלד מול יריבה גיאורגית - הפסידה 4:1
- חני פלדמן מול יריבה מיוון - ניצחה 4:1
- סוניה טיפלצקי מול יריבה רוסיה - הפסידה 4:0
נוער זוגות \ מעורבים:
- יוני שוסטרמן וסוניה טיפלצקי מול זוג ליטאי - הפסידו 3:1
- רון דימנט וסיני יצחקי מול זוג מלוקסמבורג - ניצחו 3:0
- גל פרפל ואיריס קורנפלד מול זוג קרואטי - הפסידו 3:2
- יוני שוסטרמן ושותף אוקראיני נגד זוג טורקי - ניצחו 3:2
- סיני יצחקי ואיריס קורנפלד מול זוג מעורב - הפסידו 3:0
- חני פלדמן ושותפה רוסיה מול זוג יווני - ניצחו 3:1
- סוניה טיפלצקי ובת זוג מ-מלטה מול זוג מלוקסמבורג - הפסידו 3:0
- מתן סימון ושותפה אוסטרית מול זוג קרואטי - הפסידו 3:0
- סיני יצחקי ורון דימנט מול זוג פולני - הפסידו 3:2
- אביב בן ארי וחני פלדמן מול זוג צ`כי - הפסידו 3:1
קדטים יחידים:
- טל ישראלי מול יריב מקפריסין - ניצח 4:0
- טל טלקין מול יריב מקפריסין - ניצח 4:0
קדטיות יחידים: ויטל קרלין מול יריבה מקוסובו - ניצחה 4:0 קדטים זוגות \ מעורבים:
- יניב קרמזין ושותפה אוקראינית מול זוג מעורב - ניצחו 3:1
- טל ישראלי ושותפה בוסנית מול זוג נורבגי - הפסידו 3:0
- ויטל קרלין וזיו יצחק מול זוג קרואטי - ניצחו 3:0
|
|
|
|
|
|
|
|
|